Zákroky

Biostimulace kůže

Biostimulanty stimulují obnovu a produkci vlastního kolagenu v kůži. Mají výrazný omlazující účinek, vypínají a zpevňují pokožku, vyhlazují vrásky a jizvy a dodávají pokožce pružnost a zářivost.

Na rozdíl od zasíťované kyseliny hyaluronové se biostimulanty ve tkáních dlouhodobě nehromadí. Po 2 letech od aplikace nebyla prokázána žádná, ani stopová, rezidua produktu.

 

K nejúčinnějším stimulantům, které aplikujeme injekční nebo kanylovou technikou, patří:

  • Calciumhydroxyapatit: Radiesse
  • Hybridní výplně: HarmonyCa, Neauvia stimulate= (calciumhydroxyapatit + síťovaná kyselina hyaluronová)
  • Kyselina polymléčná: Lenisna200 a Juvelook (kyselina Poly-D, L-mléčná (PDLLA 3.generace) + nesíťovaná kyselina hyaluronová)
  • Polykaprolakton: Gouri

Kůži stimulujeme také různými neinvazivními postupy, jako je mezoterapie, mikrojehličkování, biorevitalizace, bioremodelace a plazmaterapie.

 

Skinbooster je vhodný pro kohokokoli, muže i ženy se suchou a dehydratovanou pletí, která ztrácí pružnost a pro všechny, kteří chtějí vylepšit svůj vzhled. Zákrok je ideální především pro osoby se suchou, stárnoucí, matnou pokožkou nebo pokožkou se zvětšenými póry.

Mezoterapie

Je miniinvazivní způsob omlazení pokožky, kdy lékař aplikuje do střední vrstvy kůže koktejly, obsahující vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové, aminokyselin, vitamínů, koenzymů aj. látek.

Mezoterapie je velmi účinnou metodou pro obnovu hydratace, výživy a regeneraci kůže a podkoží a pro léčbu vypadávání vlasů.

Mikrojehličkování

Mikrojehličkování je minimálně invazivní procedura, která stimuluje tělo k produkci kolagenu a elastinu, dvou v kůži přirozeně se vyskytujících látek, které udržují zdravou a mladistvou pleť. Používáme technicky nejvyspělejší přístroje a pomůcky s cílem dosáhnout cílové hloubky aplikace k vyvolání optimální produkce kolagenu bez bolesti.

 

Mikrojehličkování má za výsledek rozjasněnou omlazenou pleť díky redukci jemných vrásek, skvrn, jizev, pórů a strijí.

Biorevitalizace

Velmi účinné je přírodní omlazení kůže přípravky, které obsahují směs kyseliny hyaluronové a speciálních aminokyselin, které zlepšují texturu a elasticitu pleti, redukují strije a jizvy po akné a rozzáří a vyhladí pokožku.

 

Heterologní kolagen je zvláště vhodný pro léčbu atrofických jizev a hloubkovou restorativní terapii změn kůže způsobených stárnutím.

 

Polynukleotidy lze navíc i k léčbě alopecie, vypadávání vlasů, vousů a obočí.

Plazmaterapie

Použití vlastního růstového faktoru krevních destiček, pro zlepšení tónu pleti, pružnosti, tloušťky a struktury.

 

RegenACR A-PRP obnovuje harmonii obličeje změkčením vrásek a vytváří hladší texturu pleti a její tón. Zvýšením tloušťky kůže je tak účinným způsobem léčby vrásek.

 

Kruhy pod očima jsou zvláště citlivá oblast, ve které se může objevit modravé zbarvení způsobené mikrocirkulační poruchou. Růstové faktory přítomné v přípravku RegenACR A-PRP stimulují mikrocirkulaci kolem očí a pomáhají pokožce znovu získat její jas a obnovit její tonicitu.

 

RegenACR A-PRP a mikroneedling nabízí spolehlivou terapeutickou možnost při léčbě jizev. RegenACR A-PRP je inovativní a osvědčený postup, který slouží k nápravě jizev po akné na kůži.

 

Čistá autologní krevní plazma bohatá na krevní destičky (až 80 %) se využívá i k zastavení vypadávání vlasů a k podpoření jejich opětovného růstu.

Prováděné zákroky

© Berska Clinic, všechna práva vyhrazena.

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že používáme soubory cookies. OK