Zákroky

Mikrojehličková radiofrekvence EndymedPro

Před časem naši kliniku obohatila nová multifunkční platforma EndymedPro, která nabízí kombinované řešení za pomoci 4 technologií. Součástí těchto technologií je i mikrojehličková radiofrekvence Intensif.

K čemu je mikrojehličková radiofrekvence vhodná?

Tuto metodu ošetření aplikujeme zejména pro rejuvenaci a estetické vylepšení kůže v oblasti obličeje, krku, dekoltu i těla. Jejím vlivem dochází k hlubokému objemovému prohřátí kůže a remodelaci kolagenu bez nebezpečí poškození kůže.

Dovede si poradit s projevy stárnutí – vypíná povadlou pokožku, redukuje jemné linky i hlubší vrásky, zlepšuje texturu pleti, odstraní jizvičky po akné a redukuje traumatické jizvy. Vhodnou indikací pro mikrojehličkovou radiofrekvenci jsou i strie. Působí pozitivně také na alopecii či proti nadměrnému pocení. Působením radiofrekvence také dochází ke zpevnění kůže.

Proč nám učarovala právě mikrojehličková radiofrekvence Intensif?

Mikrojehličková radiofrekvence Intensif má proti jiným metodám několik výhod.

První z nich je působení samotných jednorázových hlavic. Ty jsou tvořené 25 neizolovanými pozlacenými jehličkami. Díky tomu je RF energie přenášena po celé délce jehly, nikoliv jen na její špičce, takže působí velmi účinně ve všech vrstvách epidermis až do hloubky 0,5 – 5mm dle nastavení a ošetřované oblasti.

 

Další vlastností mikrojehličkové radiofrekvence v rámci platformy EndymedPro je Frakční pulzní režim přístroje s patentovanou technologií Fractional Pulse Mode. Ten zajišťuje rovnoměrný, konzistentní a kontrolovaný tok energie v celé šířce pulzu.

 

A nesmíme opomenout ani pohyb jehliček – ten je díky metodě Smooth Motion jemnější než u jiných zařízení na trhu. To znamená pro pacienta větší komfort a zanedbatelně nízké riziko krvácení nebo modřin. Na druhé straně zajišťuje optimální výsledky.

 

Díky těmto vlastnostem mikrojehličkové radiofrekvence EndymedPro můžeme pacientům poskytnout vysoce efektivní, účinné, a přitom komfortní ošetření bez náročné rekonvalescence. Tato metoda se hodí pro všechny typy pleti.

Před ošetřením:

Mikrojehličkovou radiofrekvenci provádíme na vyčištěné pleti poté, co jsme aplikovali lokální anestetický krém, díky němuž ošetření nebolí.

Průběh ošetření:

Ošetření mikrohjehličkovou radiofrekvencí zabere několik málo desítek minut. Pacient leží pohodlně na lehátku a lékař postupně pomocí hlavice ošetřuje dané partie obličeje a těla.

Po ošetření:

Asi dva dny po ošetření může být kůže jemně zarudlá a citlivější. Zarudnutí postupně vymizí. Je vhodné kůži hydratovat vhodnými krémy. Doporučujeme také chránit kůži alespoň 2 měsíce před sluncem a používat krémy s vysokým ochranným faktorem.

 

Dle indikace a rozsahu lze mikrojehličkovou radiofrekvenci s odstupem několika týdnů opakovat.

 

Jestliže vás zajímá k mikrojehličkové radiofrekvenci něco dalšího, budeme rádi, když se na nás obrátíte.

Prováděné zákroky

© Berska Clinic, všechna práva vyhrazena.

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že používáme soubory cookies. OK