Zákroky

FSR Frakční resurfacing

Frakční resurfacing je metoda rejuvenace kůže, při níž pronikají laserové paprsky do svrchní a střední vrstvy kůže, kde stimulují tvorbu kolagenu.

 

Náš Frakční resurfacing kombinuje frakční ablaci a 3DEEP volumetrický radiofrekvenční termický efekt. Díky tomu dovedeme docílit velice intenzivní rejuvenaci a zároveň zpevnění kůže, a to během jednoho ošetření.

 

Naši pacienti vyhledávají Frakční resurfacing zejména pro: zlepšení textury kůže, redukci vrásek a pórů, odstranění hyperpigmentací, redukci traumatických jizev i jizviček po akné a zpevnění kůže.

Působením frakčního resurfacingu jsme schopni dodat energii až do hloubky 2,9mm.

 

Díky této FSR technologii tak pracujeme s maximálním účinkem a zcela šetrně.

 

Výhodou FSR technologie jsou

• okamžité a dlouhodobé výsledky a

• minimální rekonvalescence

 

Je vhodný pro všechny typy pleti.

Před ošetřením:

Před ošetřením frakčním resurfacingem zbavíme kůži make-upu, vyčistíme ji a vydezinfikujeme. Dále aplikujeme lokální anestetický krém, díky němuž je působení frakčního laseru zcela bezbolestné.

Průběh ošetření:

Během zákroku pacient pohodlně odpočívá na lehátku. Používáme jednorázovou hlavici, u níž je množství dodávané energie individuálně nastavitelné, takže během ošetření můžeme průběžně kontrolovat intenzitu ablace.

Po ošetření:

Pokud je to potřeba, lze po zákroku ošetřenou oblast chladit. Je dobré pleť dostatečně hydratovat vhodnými krémy.

Bezprostředně po zákroku může být pleť zarudlá a následující dva až tři dny po zákroku se začne olupovat. Tento ozdravný proces může trvat i týden.

Dále je nutné chránit kůži po dobu 1 měsíce po ošetření před sluncem – slunci se vyhýbat, případně aplikovat krém s vysokým ochranným faktorem.

 

Obrovskou výhodou naší kliniky je možnost díky multifunkční platformě EndymedPro a kombinacím jejích technologií jednoduše sestavit protokol na míru každému pacientovi.

 

Pokud byste i vy rádi vylepšili svůj vzhled pomocí některé z metod rejuvenace kůže, nebo máte dotazy k našim ošetřením, budeme rádi, když se nám ozvete.

Prováděné zákroky

© Berska Clinic, všechna práva vyhrazena.

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že používáme soubory cookies. OK