Zákroky

Výplně

Dermální výplně kromě schopnosti vyplnit vrásky a záhyby kůže, poskytují okamžitou korekci ztráty objemu ve tvářích a střední části obličeje a přemístěním objemu na lícní kosti a do tváří pod očima navrací přirozeně mladistvý vzhled.

Nejčastěji používanou výplní je kyselina hyaluronová. Je to je přírodní zvlhčovač, který je přítomen v naší kůži a s věkem postupně mizí. Výplně s obsahem kyseliny hyaluronové tuto komponentu navracejí do kůže a činí ji plnější, pevnější a rozjasněnou.

Aplikují tenkou jehlou nebo kanylou a řeší: vyhlazení vrásek a jizev, doplnění objemu, profilování a konturování obličeje, modelaci brady, nosu a ušních boltců, vyplnění kruhů pod očima, tekutému lifting celého obličeje a zvětšení rtů.

Vyplnění rtů je nejčastějším beautifikačním zákrokem na klinice, kdy zůstává prioritou bezpečnost a přirozený výsledek zákroku. Ať už hledáte jen rejuvenaci a hydrataci rtů, aby vypadaly co nejlépe i bez nalíčení anebo hledáte jejich opravdové zvětšení, aby rty vypadaly co nejvíce sexy, můžeme dosáhnout požadovaného výsledku při zachování 100% přirozeného vzhledu.

 

Trvání efektu je od 6 do 24 měsíců podle druhu a umístění výplně.

Radiesse (calciumhydroxyapatit) je vstřebatelná výplň, která se svým trojitým účinkem patří k nejúčinnějším a nejpřirozenějším, protože:

  •  kolagenní a elastinovou stimulací zlepšuje kvalitu kůže zvýšením její hustoty a elasticity,
  •  poskytuje okamžitý vertikální lifting,
  •  definuje kontury dolní části obličeje.

Prováděné zákroky

© Berska Clinic, všechna práva vyhrazena.

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že používáme soubory cookies. OK