Zákroky

Radiofrekvence 3DEEP

Máme to štěstí, že na naší klinice můžeme nabízet radiofrekvenční technologii 3DEEP, a to v rámci multifunkční platformy Endymed.

3DEEP je inovativní fokusovaná radiofrekvenční technologie, která byla vyvinuta v Izraeli. 3DEEP radiofrekvence je cílená, vysoce účinná, bezpečná a bezbolestná.

 

Radiofrekvence patří v estetické medicíně k nejpoužívanějším metodám. Její podstatou jsou radiofrekvenční vlny, které rozkmitávají okolní molekuly za vzniku tepla. Takto dodaná energie aktivuje tvorbu kolagenových a elastinových vláken, a tím působí pozitivně na rejuvenaci, omlazení kůže a její remodelaci, zároveň termickým efektem působí na tukové buňky, které rozpouští.

 

Jako předchůdce 3DEEP radiofrekvence můžeme označit monopolární, bipolární a multipolární radiofrekvenci. Na rozdíl od těchto technologií nehrozí u 3DEEP RF k přehřívání povrchových tkání. 3DEEP RF zároveň působí ve srovnání např. s bipolární nebo multipolární RF podstatně efektivněji, fokusovaně a více do hloubky.

 

Pokročilá 3DEEP technologie využívá šest RF generátorů, pomocí nichž dodáváme energii cíleně a přesně do potřebné hloubky. Cílová tkáň je objemově ohřívána na terapeutickou teplotu 52 až 55 stupňů Celsia. Díky tomu dochází k intenzivní remodelaci a stimulaci kolagenu, elastinu, zároveň rozpouští tukové zásoby.

 

Fokusovaná radiofrekvence 3DEEP je aplikována do kůže prostřednictvím 5 různých hlavic, aby byl zaručen co nejoptimálnější výkon a účinek v závislosti na ošetřované partii obličeje nebo těla. Jednotlivé hlavice, neboli aplikátory, se liší plochou a hloubkou působení RF záření.

iFine

Aplikátor iFine má plošný rozsah 1cm2 a jeho záření pronikne do hloubky 1,5mm. Je proto vhodný pro jemnější ošetření na obličeji, zejména v partiích kolem očí nebo úst.

Small

Hlavice Small má pokrytí 2,5 cm2 a působí v hloubce do 4 mm. Je uzpůsobena pro použití v partiích obličeje, podbradku, krku a dekoltu.

Mini Shaper

Aplikátor Mini Shaper zasáhne plochu 7 cm2 a působí do hloubky 7 mm. Hodí se tedy pro ošetření dolní třetiny obličeje, kde dovede efektivně formovat ostré linie čelisti a brady, redukovat podbradek a nežádoucí tukové polštářky. Dále využíváme Mini Shaper pro zpevnění kůže v oblasti paží nebo např. kolen.

Shaper

Hlavice Shaper byla vytvořena pro optimální využití pro lifting, zpevnění a konturování partií těla, zejména pro zmírnění laxity kůže, odstranění strií a zlepšení projevů celulitidy. Aplikátor má rozměr 14x14cm a penetraci až 11 mm.

Contour

Výhodou aplikátoru Contour je jeho duální efekt. Kromě 3DEEP radiofrekvence působí i jako unikátní modulované pulzní vakuum, které zdvojnásobuje dávku energie a objemové termické prohřátí. Fokusovaně cílí na tukové buňky s termickým efektem do hloubky 26 mm, kde zvyšuje prokrvení kůže. Podtlak navíc aktivuje lymfatický systém. Aplikátor Contour se hodí výborně na zpevnění kůže těla, redukci celulitidy a tvarování kontur těla.

 

RF technologie 3DEEP je součástí multifunkční platformy EndymedPro, která poskytuje řešení pro široké portfolio estetických indikací. Je vhodná pro:

  • Frakční resurfacing
  • Lifting neboli vypnutí kůže
  • Redukci vrásek
  • Tvarování těla
  • Zlepšení textury pleti
  • Redukci celulitidy
  • Redukci objemu vybraných partií těla
  • Redukci jizev po akné a redukci traumatických jizev nebo
  • Redukci strií

Díky kombinaci celkově 4 frakčních a neinvazivních metod poskytuje EndymedPro celou řadu protokolů pro nechirurgické ošetření od „hlavy až k patě“. Díky EndymedPro a jeho 4 technologiím se dovedeme komplexně, dlouhodobě a účinně postarat o pacienty s širokým portfoliem dermatologicko estetických indikací.

 

Máte-li nějaké dotazy k 3DEEP radiofrekvenci nebo jiným ošetřením a estetickým zákrokům, ozvěte se nám, rádi zodpovíme vaše dotazy.

Prováděné zákroky

© Berska Clinic, všechna práva vyhrazena.

Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že používáme soubory cookies. OK